Najnovšie modely radu Samsung GALAXY A5 a A3

Najnovšie modely radu GALAXY s celokovovým tenkým telom a 5 Mpix predným fotoaparátom sa orientujú na milovníkov selfie a sociálnych sietí. V ponuke nechýba prémiový obsah, ochranné kryty a puzdra.

 Smartfóny GALAXY A5 a A3 určené predovšetkým pre mladých spotrebiteľov vyhľadávajúcich aktuálne trendy sú doteraz najtenšími smartfónmi v portfóliu spoločnosti Samsung (spoločne s GALAXY Alpha). Ich celokovové telo tenké iba 6,7 mm (A5), resp. 6,9 mm (A3) ukrýva štvorjadrový 1,2 GHz procesor a obľúbené funkcie navrhnuté exkluzívne pre zariadenia GALAXY ako Režim extrémneho šetrenia energie, Súkromný režim (len GALAXY A5) či Viacero okien. Na prednej strane smartfónov sa nachádza okrem Super AMOLED displeja s technológiou Adaptive Display aj fotoaparát s nadštandardným rozlíšením 5 Mpix a širokým uhlom záberu. Spoločne s rozšírenými fotografickými funkciami vrátane automatického detekovania a zaostrenia tváre tak smartfóny A3 a A5 umožňujú zachytiť selfie v skutočne vysokom rozlíšení. Snímky možno rýchlo a ľahko zdieľať na sociálnych sieťach vďaka pripojeniu LTE kategórie 4.

Smartfóny nabité funkciami aj obsahom

K najnovším smartfónom Samsung GALAXY A5 a A3 dostanú zákazníci aj exkluzívny obsah zadarmo ako darček v podobe hudobných, filmových a športových služieb či zábavných aplikácií pre rodiny s deťmi. Konkrétne zákazníci získajú zadarmo:

DPP_0123

Ochranné kryty a puzdra

Tenké telo smartfónov GALAXY A5 a A3 bezpečne ochráni pred nárazmi a poškriabaním zadný ochranný kryt vyrobený z polykarbonátu. Súčasne umožňuje ľahký a rýchly prístup k všetkým konektorom a tlačidlám ako je napríklad USB port, konektor na slúchadlá, ovládanie hlasitosti a tlačidlo napájania. V ponuke je v hnedom a bielo-šedom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 14,90 € s DPH.

K smartfónu GALAXY A5 si môžu užívatelia zaobstarať praktické flipové puzdro S View. Pri otvorení/zatvorení krytu S View sa automaticky zapne/vypne displej smartfónu. Prostredníctvom výrezu navyše umožňuje ľahký a okamžitý prístup k hlavným funkciám telefónu ako je odosielanie správ, odmietnutie hovoru, pripomenutie udalostí a aktivácia fotoaparátu. Flipové puzdro S View s okienkom pre Samsung GALAXY A5 je v ponuke v čiernej a bielej farbe. V prípade smartfónu Samsung GALAXY A3 je v ponuke klasické flipové puzdro taktiež v čiernom alebo bielom prevedení.