Originálne darčeky pre mužov od Avonu

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Povedali by ste, že Avon venoval už viac než 9,3 miliónov dolárov na vzdelávacie programy? Prekvapte svojho partnera, otca, brata či kolegu nápaditým darčekom. Spoločnosť Avon pripravila niekoľko inšpirácií a tipov ako stvorených na obdarovanie, ktoré mu vyčaria úsmev na perách.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

Avon už dávno nie je len pre ženy. Aj muži si v katalógoch vždy prídu na svoje. Pokiaľ ide o vyberanie darčeka pre muža, Avon ponúka široké spektrum produktov, a to nielen kozmetických. S vysokokvalitnými výrobkami určite neurobíte chybný krok ani počas vianočných sviatkov.

Darčekový set Maxime                                                                 

Set obsahuje:

EDT 75 ml

Sprchovací gél na telo a vlasy 200 ml

Balzam po holení 100 ml

Bežná cena:  45,00 €

Vôňa Maxime spája tóny živice s akordom ironwoods a jemnou kvetinovou arómou listov mandarínky.

Chladivý set pre aktívneho muža

Set obsahuje:

Chladivý gél na holenie a čistiaci pleťový gél v 1, 150 ml

Chladivý balzam po holení a pleťový krém v 1, 100 ml

Pánska kozmetická taštička

Bežná cena:  21,30 €

Chladivý gél na holenie a čistiaci pleťový gél v 1 čistí a jemne chladí pleť, poskytuje pohodlné oholenie. Balzam po holení a pleťový krém v 1 hydratuje, chladí a pleť upokojuje.

Set náradia v puzdre

Materiál: ABS

Rozmery: 10 x 15,5x 3,6

Bežná cena:  19,70 €

Náradie: 4 x nadstavec (7mm, 8mm, 9mm, 10mm), 1 x držiak na bity, 1 x meter, 1 x rukoväť, 1 x baterka, 2 x skrutkovač (plochý, krížový), 1 x mini kladivo, 10 x bit

So setom na náradie si poradí každý muž s akoukoľvek situáciou a bez výhovoriek. Či už bude treba niečo opraviť, primontovať alebo namerať.

Pánsky set na úpravu vzhľadu 5 v 1

Set obsahuje:

Zastrihávač na batérie

Hrebeň

Klieštiky na nechty

Nožničky na nechty

Pinzeta

Bežná cena bude:  39,90 €

Všetko, čo muž potrebuje na úpravu nechtov, vlasov a obočia.

Súťažná otázka:

Čo obsahujeset na úpravu vzhľadu 5 v 1?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 20.12.2020. Ako predmet správy použite “súťaž – Avon, panske darceky.

Traja výhercovia vyhrajú:

 Chladivý set pre aktívneho muža

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.